PAKALPOJUMI

Mājaslapu optimizācija

Pasaulē 80% patērētāju pirms produkta iegādes veic tā meklēšanu internetā. Ja Jūsu produkts vai pakalpojums nav pieejams online vidē, tas visdrīzāk ir iemesls klientu trūkumam.

Efektīvi izstrādātas Search Engine Optimization stratēģijas ieviešana uzlabo  mājaslapas redzamību digitālajā vidē. Līdz ar to Jums ir iespēja sasniegt lielāku potenciālo klientu auditoriju. Šāda mārketinga pieeja palielina ne tikai redzamību interneta vidē, bet arī veido Jūsu brenda jeb zīmola atpazīstamību un autoritāti.

SEO Guru profesionālā komanda sniegs konsultācijas un sagatavos piemērotāko stratēģiju tieši Jūsu uzņēmuma specifikai!

Mājaslapu izstrāde

Ja vēlaties savu pakalpojumu vai produktu publicēt interneta vidē, pirmais priekšnoteikums ir kvalitatīvas, pārdomātas, drošas un jūsu biznesam atbilstošas mājaslapas izveide.

35% no visām pasaules mājaslapām ir veidotas lietojot WordPress. Šis īpatsvars ik gadu pieaug, un savu mājaslapu veidot šajā platformā izvēlas pat tādi atpazīstami zīmoli kā BBC America, Microsoft News Center, The Walt Disney Company un citi.

Mūsu speciālisti iesaka un paši izvēlas mājaslapas vai internetveikala izstrādi veidot tieši WordPress un WooCommerce platformās. Mēs veidojam gan ļoti vienkāršas – vizītkartes tipa mājaslapas, gan internetveikalus un sarežģītāka

Profesionāli Risinājumi Jūsu Uzņēmumam

Sadarbojies ar mums

Ja vēlaties uzzināt, kādi mūsu piedāvātie pakalpojumi ir aktuāli Jūsu uzņēmuma mājaslapai vai arī vēlaties saņemt atbildi par citiem interesējošiem jautājumiem, nosūtiet ziņu mums kontaktu formā.